.
kontakt mapa mapa města ceník
Apartmány: Ivan Ivica Jelena Luka Marin Slavica
Jak někteří již víte, tak můj strýc je Ladislav Županič a podle jména jistě dokážete usoudit, kde má naše rodina kořeny. Pro ty kteří hledají pohodu a klid je určena tato možnost letní rekreace v Chorvatsku na ostrově Krk.

Ostrov Krk o rozloze 409 km2, patřící do skupiny Kvarnerských ostrovů, je největší ostrov v celém jadranském souostroví, jeden z nejkrásnějších na celém Jadranu. Od naší státní hranice s Rakouskem, s hraničním přechodem v Mikulově, je vzdálen pouhých 550 km. S pevninou je spojen impozantním mostem dlouhým 1430 m, který urychluje přepravu na ostrov bez nutnosti použití trajektové dopravy tak, jako na jiné ostrovy. Ostrov je neodolatelný svou čistotou, vůní léčivých rostlin a křišťálově čistým mořem.

Město Krk je správním střediskem stejnojmenného ostrova s 5,5 tis. obyvateli, cíl turistů a rekreantů z celé Evropy pro svou historii, malebnost i romantickou atmosféru, město 1. turistické kategorie. Je místem aktivního odpočinku, společenské zábavy a krásného koupání. Jeho atraktivní a přitom klidná poloha nabízí ničím nerušený odpočinek.
město Krk

město Krk